۵ ویژگی اصلی UPVC که قبل از خرید باید بدانید

۵ مزیت استفاده از پنجره پی وی سی

پنجره ها از مهم ترین وسایل استفاده شده در ساختمان ها می‌باشند. در زمان های گذشته استفاده در و پنجره های آلومینیومی بسیار رایج بوده است اما در دهه اخیر در ها و پنجره های pvc  و upvc جایگزین این پنجره ها شده اند .

چه چیزی باعث شده تا این  پنجره ها خاص و انتخاب اکثریت مردم باشند؟ در واقع استفاده از پنجره های pvc  و upvc مشکلات پنجره های آلومینیومی را ندارند و در طول عمر خود به حداقل تعمیر و نگهداری احتیاج دارند . و ثابت بودن رنگ ها به صورت تضمینی بوده و نیازی نیست درها و پنجره های خود را هر چند سال یکبار رنگ کنید .

با توجه به مطالب ذکر شده انتخاب این نوع پنجره ها از نظر اقتصادی نیز بسیار به صرفه خواهدبود .

تفاوت بین PVC و UPVC

پلی‌وینیل کلراید  یا پی‌وی‌سی (PVC  )نوعی پلاستیک بسیار پرکاربرد است. پی وی سی ها جزو بهترین و ارزشمند ترین محصولات صنعت پتروشیمی می‌باشد .چرا که پی وی سی هم ارزان است و هم به سادگی سرهم بندی می شود . به همین علت است که pvc در سال های اخیر در ساخت و ساز ها بسیار استفاده می‌شود. چرا که به صرفه تر و اقتصادی تر از سیمان ، چوب و … می‌باشد.

نحوه تعویض درب و پنجره های قدیمی با UPVC کلیک کنید .

یو پی وی سی (upvc)

یو پی وی سی شکل سخت‌شدهٔ پلی وینیل کلراید است.  Upvc ساختاری شبیه pvc دارد و تفاوت آن ها در متریال پلی وینیل کلرید غیر پلاستیکی است. یو پی وسی جایگزین مناسبی برای پنجره های پی وی سی شده است و کیفیت بهتری نسبت به در و پنجرههای پی وی سی دارند.

تفاوت اصلی درب و پنجره  Upvc و pvc در پروفیل ساخت آن هاست . پنجره های یو پی وی سی تکنولوژی پیشرفته تری از درب و پنجره های پی وی سی دارند . و ثابت لودن رنگ آن نسبت به pvc بسیار بسیار بالاتر است .

در ادامه مزیت های استفاده از این درب و پنجره ها را برای شما بازگو خواهیم کرد :

 

5 ویژگی اصلی UPVC که قبل از خرید باید بدانید
۵ ویژگی اصلی UPVC که قبل از خرید باید بدانید

 

۱-  درب و پنجره های UPVC  ارزان تر هستند

به دلیل مشکلات اقتصادی که وجود دارد انتخاب اصلی هرکس وسایل باکیفیت و قیمت مناسب است . پنجره های پی وی سی و یو پی وی سی در مقایسه با پنجره های چوبی و آلومینیومی هزینه بسیار کمتری دارند .

۲-  نگهداری از پنجره های PVCو  UPVC آسان تر است

نگهداری از این پنجره ها بسیار آسان و برای تمیز کردن آن ها تنها آب و صابون کافی است .

۳ –  ماندگاری و عمر طولانی تری دارند

این نوع پنجره ها از ماندگاری و دوام بیشتر برخوردار هستند و رنگ آن ها ثابت بوده و نیازی نیست هر چند سال یکبار رنگ زده شوند .ازطرفی این درب و پنجره ها در برابر هرنوع آب و هوایی بسیار مقاوم هستند .

۴ –  انرژی را هدر نمی‌دهند

قاب های یو پی وسی در مقایسه با پنجره های آلومینیومی محکم تر بوده و انرژی موجود در محیط را هدر نمی‌دهند .

عایق بودناین نوع پنجره ها باعث می‌شود تا گرمایش و سرمایش منازل هدر نرفته و شما را از هرگونه سرما و گرمای اضافی نگهداری کنند.

۵ –  ضمانت دار هستند

معمولا بیشتر تولید کنندگان پنجره های UPVC  ضمانت ۱۰ سال به بالا به مشتری می‌دهند . و این قضیه باعث اعتماد بیشتر مشتری و تضمین کیفیت محصولاتشان است .

برای خرید و سفارش درب و پنجره UPVC  از بازرگانی سفیر به شماره تماس ۰۹۱۴۳۱۷۵۱۴۴ تماس حاصل فرمایید .

 

 

سفارش درب و پنجره یوپیوی سی
سفارش درب و پنجره یوپیوی سی

ecolinewindows

۵ ویژگی اصلی UPVC که قبل از خرید باید بدانید