۸ نکته ای که قبل از تعویض پنجره باید در نظر بگیرید

برای تعویض پنجره های قدیمی خود احتیاج به انگیزه و یا نظر دارید ؟ در ادامه با ما همراه باشید تا ما این انگیزه و دلیل ها را در اختیار شما قرار دهیم .

سبک های مختلف پنجره

استفاده از پنجره های دوجداره و UPVC  می‌تواند بهترین انتخاب شما باشد؛اما اگر دوست دارید سبک برخی از پنجره های قدیمی خود را نگه داشته و فقط نمای ساختمان و خانه خود راز یباتر کنید، می‌توانید فقط چند پنجره از منزلتان را تعویض کنید .

هیچ قانونی برای منع این کار وجود ندارد و این بستگی به سلیقه شخصی شما دارد که به خانه خود چگونه جلوه ببخشید .

پیشنهاد ما به شما : بهتر است اگر به دنبال تعویض درب و پنجره های خود هستید تمامی آن ها را تعویض کنید تا از به هدر رفتن انرژی نیز جلوگیری کنید .

 سبک طراحی و معماری خانه شما :

پنجره هایی انتخاب کنید که با معماری و طراحی خانه شما همخوانی داشته باشد . چهره منزلتان را خراب نکنند. برای اینکه بهترین انتخاب را در این خصوص داشته باشید باید با خبرگان اینکار مشورت کنید .

8 نکته ای که قبل از تعویض پنجره باید در نظر بگیرید
۸ نکته ای که قبل از تعویض پنجره باید در نظر بگیرید

برای ایده گرفتن و مشاوره در خصوص انتخاب پنجره مناسب با مشاوران ما تماس بگیرید .

تعویض درب و پنجره قدیمی

ذخیره انرژی گرما و سرمای داخل

پنجره های قدیمی شاید در زمان های گذشته هم زیبا به نظر می‌رسیدند اما کاربرد زیادی در زندگی شما نداشتند ، پنجره های UPVC  این امکان را برای شما فراهم می‌کند تا علاوه بر زیبایی نما و ساختمان‌تان از هدر رفتن انرژی نیز جلوگیری کنید .

پس اگر به دنبال صرفه جویی در مصرف انرژی و کم کردن هزینه های ناشی از قبض ها هستید ! به فکر تعویض پنجره ها و درب های محل زندگی خود باشید.

کیفیت

انتخاب یک پنجره با کیفیت یکی از اصلی ترین کارهایی است که شما باید آن را در نظر بگیرید .

یک گروه با مهارت بالا برای سخت و نصب پنجره ، کیفیت بالای متریال و مواد استفاده شده در تولید پنجره ها باید از اولویت های انتخاب شما باشد .صرفا تکیه بر تبلیغات فراوان و نام های برخی برندهای تجاری یک شیوه مناسب برای انتخاب پنجره نمی‌باشد ؛پس با اطلاعات و دانش کافی پنجره های خود را انتخاب کنید .

ضمانت

پنجره های تان را از شرکت های معتبر خریداری کنید . درب و پنجره هایی که دارای گارنتی و ضمانت هستند بهترین انتخاب شما می باشد .

فریم پنجره

مواد استفاده شده در تولید و ساخت فریم های پنجره ها یکسان نیستند، همین موضوع در عایق بندی بازدهی انرژی و نگهداری پنجره ها را بایکدیگر متفاوت می‌کند. بنابراین در خرید پنجره از مواد سازنده فریم ها اطمینان حاصل کنید .

تنوع رنگ و طرح

خرید پنجره هایتان را از شرکت هایی انجام دهید که در طرح ورنگ ها تنوع زیادی داشته باشندتا بتوانید آزادانه و راحت تر در خرید تصمیم گیری کنید .

شستشو و نگهداری پنجره های UPVC

تمیزکاری و نگهداری از تمامی وسایل و حتی خود منزل از جمله کارهای مهمی است که همه ما آن را انجام میدهیم .

تمیز کردن و پاک کردن این نوع پنجره ها کار سختی نیست و شما فقط نیاز به آب و کف دارید !پنجره های UPVC  با توجه به ساختار فوق العاده ای که دارد نیاز به نگهداری خاصی ندارد و سال ها می‌تواند شما را از خرید پنجره جدید معاف کند !

درب و پنجره 

8 نکته ای که قبل از تعویض پنجره باید در نظر بگیرید
۸ نکته ای که قبل از تعویض پنجره باید در نظر بگیرید

diynetwork

شماره تماس کارشناس : ۰۹۱۴۳۱۷۵۱۴۴
۸ نکته ای که قبل از تعویض پنجره باید در نظر بگیرید